Strona programu ratownictwa rowerowego Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa "ADIUTARE"

„ADIUTARE” podmiotem wspierającym Państwowe Ratownictwo Medyczne

W dniu 20 marca 2012 roku Wojewoda Pomorski wydał pozytywną decyzję o wpisaniu Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa “ADIUTARE” w Gdańsku do rejestru podmiotów współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne.
Decyzja ta jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem i zwieńczeniem wieloletniej działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście i na terenie całego województwa pomorskiego. Od złożenia wniosku do wydania decyzji minął bardzo krótki okres czasu. Jest to potwierdzenie wiarygodności naszej organizacji w dziedzinie niesienia pomocy osobom poszkodowanym w stanie nagłego zagrożenia życia. Wierzymy, że decyzja ta usprawni działanie naszych zespołów rowerowych, których nadrzędnym celem jest ratowanie ludzkiego zdrowia i życia.
Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa “ADIUTARE” nie zwalnia tępa dotyczącego dalszego rozwoju. Wpis do rejestru jednostek współpracujących z Państwowym Ratownictwem Medycznym jest impulsem do dalszych działań – w tym znalezienie nowej siedziby dla organizacji oraz pozyskania nowego sprzętu i współpracy z nowymi sponsorami…

(Arkadiusz Kuźmiński)

pismo-prm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s