Strona programu ratownictwa rowerowego Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa "ADIUTARE"

Trójmiejski XVI Wielki Przejazd Rowerowy 2012

3 czerwca 2012 roku odbył się Trójmiejski XVI Wielki Przejazd Rowerowy. Peleton północny na trasie Wejherowo-Reda-Rumia-Gdynia-Sopot, który zabezpieczaliśmy pod względem medycznym wystartował z rynku w Wejherowie o godzinie 10:00.
Zabezpieczenie medyczne składało się z dwóch patroli rowerowych pierwszej pomocy dyzurujacych w ramach programu „Ratownictwa rowerowego dla Miasta Gdańska” oraz jednego  ambulansu podstawowego “P” ratownictwa medycznego. Nasz projekt ratownictwa rowerowego wzbudzał w Wejherowie bardzo duże zainteresowanie wśród uczestników imprezy jak i lokalnych mediów.
W czasie trwania przejazdu ekipa ratowników na rowerach udzieliła pomocy kilkunastu osobom w tym braliśmy udział w interwencji – wypadku drogowym przy Urzędzie Miasta w Gdyni gdzie podjęliśmy współpracę z policją i zespołem Państwowego Ratownictwa Medycznego. Na miejscu spotkania peletonów północnego i południowego zorganizowane zostało wielkie podsumowanie XVI lat istnienia Wielkich Przejazdów Rowerowych. Na zakończenie imprezy wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć z najlepiej przebranymi osobami w czasie imprezy.

(Arkadiusz Kuźmiński)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s